Okategoriserade

Webbgudstjänst 26 april 2020 ”Den gode herden”, Anna-Karin Holmberg

received_1586459791503112

Baptist- och Missionsförsamlingarna i Hudiksvall har söndagen den 26 april 2020 kl 11 en gemensam WEBBGUDSTJÄNST i Baptiskyrkan, Hudiksvall. Missionskyrkans pastor, Anna-Karin Holmberg, predikar utifrån söndagens tema ”Den gode herden”, en grupp ungdomar med sina rötter i Burma spelar och sjunger, Lisa Hellström och Berith Nilsson spelar och sjunger. Baptistförsamlingens pastor, Seth Nilsson, leder gudstjänsten. Välkommen med! 🌷

👉Klicka gärna på knappen ”Få en påminnelse” under inlägget på FB, för att påminnas om när gudstjänsten startar!

Har du böneämnen?
Maila oss på info@hudiksvallsbaptistforsamling.se så ber vi gärna för dessa under denna eller kommande gudstjänster. (Mailen är konfidentiell och läses endast av församlingens pastor, Seth Nilsson.)